Акція “За чисте довкілля”

Шановні мешканці Красноградської громади!

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» у квітні-травні проводиться щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

Цей рік не став виключенням, і рішенням виконкому Красноградської міської ради від 13 березня затверджено план комплексних заходів в рамках цієї ініціативи.

Мета акції «За чисте довкілля» – благоустрій, прибирання прибудинкових територій, наведення ладу та утримання територій населених пунктів Красноградської громади в належному стані, їх санітарне очищення та створення умов сприятливих для життя мешканців.

Запрошуємо керівників установ, організацій та підприємств, незалежно від форми власності, та всіх мешканців громади долучитися до цієї корисної справи.

Наші робітники з благоустрою постійно проводять прибирання скверів, парків, ліквідацію стихійних звалищ, а також висадку та полив квітів. Приєднуйтесь до нас, щоб разом зробити нашу громаду ще чистішою і охайнішою!

Тільки разом ми зможемо зробити наше місто кращим для всіх нас! Затишок та краса навколо наших домівок залежить від кожного з нас!