ОГОЛОШЕННЯ щодо сплати податкового боргу

Відділ земельних відносин Красноградської міської ради повідомляє, що за даними Головного управління ДПС у Харківській області по платниках податків обліковується податковий борг.

Більшу частину боргу становить податок на майно, до складу якого входить: податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості, земельний податок з юридичних осіб, орендна плата з юридичних осіб, земельний податок з фізичних осіб, орендна плата з фізичних осіб та єдиний податок з фізичних осіб.

Відповідно до п.14.1.175 пп.14.1 ст.14 Податкового кодексу України
(далі – ПКУ) податковий борг – це сума узгодженого грошового зобов’язання, не сплаченого платником податків у встановлений строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному ПКУ.

Сплачені вчасно податки – це запорука своєчасного фінансування охорони здоров’я, освіти та інших важливих на сьогодні соціальних зобов’язань держави перед громадянами. З метою уникнення негативних наслідків та прикрих випадків виконуйте податковий обов’язок та сплачуйте податки вчасно і в повному обсязі.

За інформацією про стан розрахунків з бюджетом платники податків мають можливість ознайомитися звернувшись до «Електронного кабінету платника податків» за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua та до Центру обслуговування платників ДПІ за місцем реєстрації.

Інформація щодо актуальних реквізитів бюджетних рахунків для сплати платежів до бюджету у 2023 році розміщена на вебсторінці ГУ ДПС у Харківській області за посиланням https://kh.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv.

При цьому, в призначенні платежу правильно заповнювати так (обов’язково з зазначенням всіх знаків): *; l40;код платника;погашення боргу ПІБ (чи назва платника);;;.

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо погасити податковий борг та виконати обов’язок сплати грошових зобов’язань.