Зустріч з представниками ТСЦ МВС

В середу, 17 квітня, відбулася робоча зустріч Красноградського міського голови Світлани Кривенко та керівника Територіального сервісного центру № 6345 Сергія Наконечного за участю начальника регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС в Харківській області Дмитра Крейнера.

Варто зазначити, що сервісний центр МВС здійснює надання платних і безоплатних послуг, віднесених до компетенції Міністерства внутрішніх справ, а також бере безпосередню участь у реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг.

На зустрічі було обговорено ряд важливих питань, серед яких — оптимізація процесів надання адміністративних послуг, покращення якості обслуговування громадян, впровадження нових технологій та підвищення ефективності роботи центру. Також обговорювалися можливі шляхи співпраці між міською радою та сервісним центром з метою підвищення рівня задоволеності населення наданими послугами.

Зустріч була продуктивною та конструктивною, обидві сторони висловили готовність до подальшої співпраці та взаємодії для покращення якості життя мешканців нашого міста.