Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі консультацій з громадськістю щодо перейменування вулиці Бєльовської в селі Піщанка Красноградського району Харківської області

 

Красноградська міська рада Харківської області  повідомляє про проведення громадського обговорення у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Красноградської міської ради щодо питання перейменування вулиці Бєльовської в селі Піщанка Красноградського району Харківської області.

Організатор громадського обговорення – Красноградська міська рада.

Громадське обговорення проводиться на виконання  розпорядження Красноградського міського голови від 26.04.2024р. № 77 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Бєльовської в селі Піщанка Красноградського району Харківської області», відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні та деколонізацію топонімії», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

 

Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення у формі електронної консультації проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 12.05.2024року.

 

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 16 днів з дня його оголошення.

Тел. (05744) 7-00-60; (05744)7-14-99

Поштова адреса: 63304, м. Красноград, вул. Бєльовська, 94

Електронна адреса:  krasnograd.m-r@ukr.net

 

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

 

Уповноважені виконавчі органи з підготовки громадських слухань: відділ організаційного забезпечення та контролю (Катерина ГАЛУЩАК).

Особа, відповідальна за проведення громадського обговорення: секретар ради Катерина ЄНІНА.

 

Місцезнаходження організатора громадського обговорення, де можна отримати консультації з питання перейменування вулиці Бєльовської в селі Піщанка: вул. Бєльовська, 94, м.Красноград, тел. (05744) 7-14-99.

Врахування результатів громадського обговорення:

Отримані пропозиції будуть обговорені на засіданні топонімічної комісії Красноградської міської ради.

 

Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному сайті Красноградської міської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).