Програма розвитку газорозподільної системи селища Дослідного

Майже 120 тисяч гривень з міського бюджету направлено на виконання заходів Програми розвитку газорозподільної системи селища Дослідного Красноградського району Харківської області на 2023-2025 роки.

Програма передбачає розвиток газорозподільної системи селища Дослідне Красноградського району з метою створення умов для переходу жителів багатоквартирних будинків селища Дослідне на користування індивідуальними джерелами опалення в осінньо-зимовий період в умовах припинення централізованого теплопостачання.

Централізоване теплозабезпечення селища Дослідне здійснюється Красноградським підприємством теплових мереж від газової котельні. Послуга з теплопостачання та забезпечення тепловою енергією надається мешканцям 6-ти багатоквартирних житлових будинків (89 споживачів), заборгованість яких на початок року становила близько двох мільйонів гривень.

Серед проблемних питань по функціонуванню вказаної котельні слід відмітити: великі втрати тепла до 40%, падіння платоспроможності населення, ненадійність мереж, зношеність та застарілість обладнання, можливість припинення централізованого опалення під час опалювального сезону через аварії на теплових мережах.

Міською радою у 2023 році зроблено перші кроки до створення сприятливих умов споживачам щодо поступового переходу на індивідуальне опалення.