Участь в акції “Минулого вогонь не згасне”

Сьогодні, 8 травня 2024 року в Україні за європейською традицією вшановується 79-та річниця закінчення війни як символ перемоги цивілізованого світу над злом нацизму, звільнення людства від загрози глобальної катастрофи.
Ми приєднуємося до європейської традиції та вшановуємо пам’ять.
Перший заступник міського голови Наталія ШАПТАЛА, заступники з питань діяльності виконавчих органів Сергій ДОРОШЕНКО та Наталія ЗІНЧЕНКО, представники Красноградської районної військової адміністрації та районної ради, працівники міської ради та мешканці міста прийняли участь в акції «Минулого вогонь не згасне» біля меморіального комплексу «Братські могили». Присутні вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні покладанням квітів та хвилиною мовчання.
Також квіти поклали до пам’ятного знаку льотчикам, меморіалу Красноградських дивізій у сквері Слави, на Центральному кладовищі до 18 могил визволителів міста, які загинули у вересні 1943 року та до пам’ятного знаку на честь визволителів селища Куми.
В цей день ми згадуємо тих, хто не повернувся з війни, тих, хто віддав своє життя за нашу свободу. Хай наша пам’ять про них завжди буде живою. Особливо в ці важкі часи, коли кращі сини та доньки знову вимушені захищати незалежність нашої рідної Батьківщини!