Заходи з нагоди Дня пам’яті та перемоги

Їх забрала небесна блакить…Вони не повернуться та не заговорять… Вони назавжи залишаться в наших серцях…
З нагоди вшанування пам’яті загиблих красноградців у російсько-українській війні 2014 – 2024 роках керівництво громади, родини полеглих Героїв та мешканці міста доєдналися до громадської акції «Янголи миру», розвісивши паперових янголят біля пам’ятного знаку «Учасникам бойових дій АТО».
«На жаль, і сьогодні українцям доводиться зі зброєю в руках виборювати свободу та незалежність, територіальну цілісність своєї країни. Захисники України продовжують славні традиції своїх предків, проявляють самовідданість та героїзм, викликаючи глибоку шану нашого народу. У День пам’яті, згадаймо усіх, хто ціною свого життя захистив право бути українцями. Схилимо голови в пам’ять про загиблих у боротьбі з нацизмом. Слава Україні ! Героям Слава!» – зазначила міський голова Світлана КРИВЕНКО.
Присутні вшанували пам’ять полеглих красноградців покладанням квітів та хвилиною мовчання.
Потім учасники акції урочистою ходою пройшлися центральною вулицею міста до комунального закладу «Красноградський краєзнавчий музей ім. П. Д. Мартиновича», де на них чекало відкриття виставки пам’ятних інформаційних постерів зі світлинами Героїв «Янголи, завдяки яким ми живемо».
Ми не маємо права програти і не програємо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас ця війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного сусіда-злочинця. Міць наших Збройних Сил України є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас та майбутнього наших дітей та онуків. Слава Україні! Героям Слава! Україна переможе!