Звіт про результати проведення громадського обговорення у формі консультацій з громадськістю щодо перейменування вулиці Бєльовської в селі Піщанка Красноградського району Харківської області

Красноградська міська рада повідомляє про завершення громадського обговорення у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Красноградської міської ради щодо питання перейменування вулиці Бєльовської в селі Піщанка Красноградського району Харківської області.

 

Організатор громадського обговорення – Красноградська міська рада.

Громадське обговорення проводилося на виконання  розпорядження Красноградського міського голови від 26.04.2024р. № 77 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Бєльовської в селі Піщанка Красноградського району Харківської області», відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні та деколонізацію топонімії», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі консультацій з громадськістю щодо перейменування вулиці Бєльовської в селі Піщанка Красноградського району Харківської області було оприлюднено на офіційному вебсайті Красноградської міської ради.

Згідно з даним інформаційним повідомленням зауваження та пропозиції громадян з вищезазначеного питання приймалися з 26.04.2024року до 12.05.2024 року.

Депутатом Красноградської міської ради Костянтином Фроловим, який є мешканцем вулиці Бєльовської в с.Піщанка, було запропоновано перейменувати вулицю на честь Дениса Дундіна, який загинув захищаючи Батьківщину в російсько-українській війні та чия мати мешкає на цій вулиці.

На підтримку даної пропозиції виступили також інші мешканці вулиці Бєльовської. Інших пропозицій чи зауважень впродовж зазначеного терміну до Красноградської міської ради не надходило.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подавалися у письмовій чи усній формі, надсилалися електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 16 днів з дня його оголошення.

Тел. (05744) 7-00-60; (05744)7-14-99

Поштова адреса: 63304, м. Красноград, вул. Бєльовська, 94

Електронна адреса:  krasnograd.m-r@ukr.net

 

Юридичні особи подавали пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструвалися і не розглядалися.

 

Врахування результатів громадського обговорення:

Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному сайті Красноградської міської ради протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).