До уваги аграріїв!

Як покращити родючість ґрунтів, вирощувати продукцію з високою доданою вартістю, не боятись посух і мати великий врожай?

Дізнатись про це можна буде під час серії вебінарів, які проводить Міністерство аграрної політики та продовольства України разом з Міністерством сільського, лісового та рибного господарства Японії за участі представників японських компаній.

Нанобульбашки, полімерна плівка і не тільки. Японські представники поділяться з українськими агровиробниками технологіями та продуктами, які покращують сільськогосподарські землі.

Також у межах вебінарів аграрії дізнаються про технології іригації, садівництва та овочівництва, про відбудову сільськогосподарських доріг, культиваційних доріг та водних каналів, необхідних для ведення сільського господарства.

Де дивитись?

На платформі ZOOM в онлайн-режимі (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам, послідовний переклад забезпечено).

Коли?

05 червня о 09:00 (за київським часом)

28 травня о 09:00 (за київським часом)

Як зареєструватись?

За посиланням bit.ly/3wBqCkb

Відновлення сільського господарства в Україні, що є однією з провідних країн-виробників продуктів харчування у світі, є надзвичайно важливим та актуальним питанням для забезпечення глобальної продовольчої безпеки.