Вишиванка – духовна броня українців, генетичний код нації

Вишиванка – одяг вільних людей. Вона ще з давніх часів супроводжувала український народ і була для них символом нескореності й того, що вони є гордою та вільною нацією.
Наша сила – в єднанні, в генетичній пам’яті, в особливому шанобливому ставленні до рідної мови, до національних реліквій, до традицій наших предків.
Цьогорічне свято вишиванки є для нас усіх особливим. Сакральний зміст вишивки на своїх сорочках набуває особливого значення. Вишиванка – це код нації і не просто одяг, а частина душі. Наші працьовиті пращури завжди вміли створити справжню красу з полотна та ниток. В давнину вірили, що вишиванка оберігає людину, дарує їй добру долю та здоров’я.
До флешмобу “Духовний код нації” долучились старший інспектор ювенальної превенції Красноградського РВП ГУНП в Харківській області майор поліції Лідія Роменська, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Красноградської міської ради Вікторія Котець, поліцейський офіцер громади, капітан поліції Денис Пономаренко та вихованці дитячого будинку сімейного типу подружжя Скрипників.