Тренінг «Інформування та пошук кандидатів у патронатні вихователі»

В межах Проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» 17 травня 2024 року на базі КЗ «Красноградський краєзнавчий музей ім.П.Д.Мартиновича» було проведено тренінг «Інформування та пошук кандидатів у патронатні вихователі».
Навчання проведено для фахівців громади, дотичних до поширення інформації про патронат над дитиною. Участь взяли спеціалісти служби у справах дітей та сім’ї та відділу соціального захисту населення міської ради; представники комунальних закладів , які надають соціальні послуги; медичні працівники; освітяни та спеціалісти районного центру зайнятості населення. Всі учасники заходу отримали змістовну інформацію про те, як правильно інформувати про послуги патронату і де та як шукати кандидатів у патронатні вихователі.
Зазначимо, що саме зараз гостро відчувається потреба в свідомих громадянах, які можуть взяти на себе тимчасову відповідальність за дитину, яка опинилась в складних життєвих обставинах, тобто здійснювати патронат.
Отже: «Що таке патронат над дитиною? Хто може бути патронатним вихователем? Як і в якому розмірі фінансується дана послуга?» – відповіді на ці питання та більш детальну інформацію ви можете отримати в Службі у справах дітей та сім’ї Красноградської міської ради за адресою: м. Красноград, вул. Бєльовська, 94, тел: (05744) 7-00-50, 0662088538; e-mail: ssds-krmr@ukr.net