У відділі ЦНАП Красноградської міської ради тепер можна оновити персональні дані призовників, військовозобов’язаних та резервістів

У відділі ЦНАП Красноградської міської ради з’явилась нова послуга

Оновлення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

На виконання Закону України  від 11.04.2024 № 3633-ІХ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.

Для оновлення даних через ЦНАП військовозобов’язані громадяни мають надати актуальні дані про себе та підтвердити їх. Після цього адміністратор вносить дані в електронну систему, через портал ДІЯ, які автоматично підтягуються в реєстр Оберіг. Далі заявник отримує витяг із печаткою та підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних.

Документи, які подаються:

  1. Заява на актуалізацію даних військовозобов’язаного (формується та роздруковується із застосуванням засобів Порталу Дія адміністратором Центру надання адміністративних послуг)
  2. Паспорт громадянина України (пред’являється)
  3. Реєстраційний номер облікової карти платника податків особи або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової карти платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті). (пред’являється)
  4. Контактні дані особи (номер телефону, адреса електронної пошти)

Для отримання послуги звертатись  м. Красноград вул. Бєльовська, буд. 94 та старостати.

Графік роботи:

Понеділок – Четвер з 08.00 до 17.00

П’ятниця – Субота з 08.00 до 16.00

Обідня перерва з 12.00-13.00