Ліквідація осередків несанкціонованої (стихійної) торгівлі

З метою ліквідації осередків несанкціонованої (стихійної) торгівлі, на виконання розпорядження міського голови від 02.05.2024 р. № 82 «Про створення тимчасової комісії з ліквідації стихійної торгівлі, контролю за станом благоустрою» будуть проведені рейди по виявленню місць стихійної торгівлі та упорядковуванню її на території Красноградської громади.

У проведенні рейдів-обстежень із ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі в громаді приймуть участь представники Красноградської міської ради, інспектори по благоустрою, поліцейський офіцер громади та представники Красноградського РУ ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області.

Основними місцями виникнення несанкціонованої торгівлі є територія прилегла до автостанції Красноград, паркова алея біля магазину «Дюна», аптеки «МЕД Сервіс» та дитячого магазину одягу «TIGO».

В ході рейдів по ліквідації несанкціонованої торгівлі до порушників будуть вжитті заходи щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності згідно вимог чинного законодавства.