Співпраця з Українським фондом соціальних інвестицій

Красноградську міську раду з робочим візитом відвідала головний консультант з розвитку потенціалу громад Першого регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій  Катерина Клименко. Візит пройшов в рамках реалізації проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ ІІІ)», що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Банк розвитку KfW та виконується Українським фондом соціальних інвестицій.

Мета зустрічі – підписання Рамкової Угоди по впровадженню субпроекту «Покращення умов надання медичної допомоги у Красноградській центральній районній лікарні, Харківська область/KFW». Проектом передбачено капітальний ремонт І та частково ІІ поверхів поліклінічного відділення лікарні. Наразі виготовлена та затверджена проектно-кошторисна документація, найближчим часом буде проведено тендер по відбору підрядної організації на виконання будівельних робіт та  здійснення технічного нагляду.

Міський голова Світлана Кривенко подякувала партнерам за співпрацю та наголосила, що залучення інвестицій та покращення надання умов медичних послуг є одним із пріоритетів місцевої влади.