Нагородження з нагоди Всесвітнього Дня Донора Крові!

Сьогодні, 14 червня, ми відзначаємо Всесвітній день донора крові – свято, яке об’єднує всіх, хто своїми безкорисливими вчинками допомагає рятувати життя. Донорство крові є виявом найвищої людяності та благородства.

З цієї нагоди Красноградський міський голова Світлана Кривенко спільно з Красноградською районною організацією Товариства Червоного Хреста України привітали Почесних донорів крові та вручили подяки за їхню небайдужість, милосердя, активну громадянську позицію, вагомий внесок у популяризацію та розвиток донорського руху на Красноградщині.

«Ваш внесок безцінний, адже кожна крапля крові може врятувати життя та змінити долю багатьох людей. Україна сьогодні втрачає забагато крові, але саме завдяки донорам медики рятують життя наших захисників і захисниць. У ці важкі часи конфлікту та неспокою, найвища цінність полягає в співчутті, солідарності та взаємодопомозі. Донорство – це акт доброти та людяності, який несе в собі надію та життя. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та невичерпної енергії. Нехай ваша доброта і самовідданість стануть прикладом для інших!» – звернулася до присутніх Світлана Миколаївна.

Звертаємо увагу всіх жителів громади на важливість регулярного та добровільного донорства крові. Приєднуйтеся до цього важливого руху та допоможіть рятувати життя!

Здавайте безкоштовно, здавайте часто. Донорство крові – це важливо.