Робочий візит заступниці міністра освіти України Євгенії Смірнової до Краснограда

У вівторок, 18 червня, Красноградську громаду з робочим візитом відвідала заступниця міністра освіти і науки України Євгенія Смірнова, також були присутні заступник начальника ХОВА Віта Ковальська, Красноградський міський голова Світлана Кривенко, начальник Красноградської районної військової адміністрації Віктор Войтенко, представники ЮНІСЕФ.

Зустріч відбулася в рамках проєкту Strengthen inclusive education for children with disabilities in Kharkivska oblast, який реалізовано спільно з Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С.Сковороди. Цей проєкт має на меті зміцнення інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами в Харківській області.

Красноградська громада стала учасником проєкту з 28 травня 2024 року і до роботи вже залучені 7 фахівців: 4 практичних психолога, 2 логопеда та 1 реабілітолог.

Корекційно – розвиткові заняття проводяться в Красноградському ліцеї №4, так як ліцей має укриття та обладнані кабінети, також для надання послуг фахівці проєкту використовують приміщення Інклюзивно-ресурсного центру. У громаді є 34 дитини, які потребують корекційно-розвиткових послуг. Наразі 8 дітей отримують такі послуги за розкладом. Корекційно-розвиткові програми погоджені з Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С.Сковороди, також його спеціалістами проводиться консультаційний супровід.

В ході візиту делегація відвідала заклади, де впроваджується проєкт, обговорили його реалізацію, а також питання надання освітніх послуг в громаді.

Щиро дякуємо всім учасникам та партнерам проєкту за підтримку та вклад у розвиток інклюзивної освіти в нашій громаді!