Як штучний інтелект (ШІ) та інновації допомагають оптимізувати підживлення культур та чи є в цьому економічна доцільність для фермерських господарств.

Відповідям на ці питання був присвячений мітап від компанії SmartFarming, проведений спільно з Програмою USAID АГРО та Aggeek.

Декілька цікавих фактів, що прозвучали під час онлайн-заходу:

✔ Аналізатор можна використовувати для підживлення азотними добривами, диференційованого внесення азоту в реальному часі, десикації, внесення регуляторів росту зі змінною нормою тощо.

✔ За рахунок ефективного перерозподілу азотних добрив із допомогою Agumenta вирівнюється строкатість поля.

✔ Agumenta синхронізується зі штатним обладнанням трактора та реагує на зміни стану рослин у польових умовах. Вона робить відповідні фото – на основі отриманої інформації аграрії можуть реагувати на такі зміни.

✔ Augmenta дозволяє економити кошти на добривах – від 1,5% до 12% на 1 га, залежно від культури. Також система сприяє приросту урожайності за рахунок максимізації потенціалу продуктивних ділянок – від 3% до 8% на 1 га.

Більше подробиць – у відео за посиланням: https://youtu.be/urABlRB_UKM

Нагадаємо, що в межах проєкту від SmartFarming та Програми USAID АГРО фермери можуть заощаджувати до 90% на диференційованому внесенні добрив з Augmenta. Послуга доступна для українських агровиробників всього за 1$/га.

Залишити заявку на послугу можна за номером +38 (067) 829-10-80 або на сайті: https://augmenta.smartfarming.ua