ВІДКРИТО НОВИЙ НАБІР НА НАВЧАННЯ В ЦЕНТРІ НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ!

ШАНОВНІ КРАСНОГРАДЦІ!
ВІДКРИТО НОВИЙ НАБІР НА НАВЧАННЯ В ЦЕНТРІ НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ!
Рішенням сесії Харківської обласної ради 23.12.2023 р. за №759-VIII було створено комунальну установу «Обласний центр підготовки населення до національного спротиву» Харківської обласної ради.
Основним завданням створеної установи є базова загальновійськова підготовка громадян України, яка організовується та проводиться Мінобороною.
В Центрі будуть вивчати такі предмети: Психологічна підготовка, Національно-патріотична підготовка, Тактична підготовка, Тактична медицина, Вогнева підготовка, Виживання, Інженерна підготовка, Підготовка зі зв’язку, Військова топографія, Основи лідерства, Підготовка з РХБЗ, Безпека бою, Заходи безпеки, Міжнародне гуманітарне право, Статути Збройних Сил України.
До навчання можуть долучитися всі бажаючі: чоловіки та жінки віком 18-55 років (мешканці Красноградської територіальної громади) призовного віку, військовозобов’язані та резервісти, які не проходили військову службу, інші громадяни, які не виконують військового обов’язку в запасі; особи, які є обмежено придатними або непридатні до військової служби, мають бронь на мобілізацію, не підлягають мобілізації за сімейними обставинами та всі інші.
Заняття будуть тривати 3 місяці щосуботи з 08.00 год до 17.00 год.
Заповнити анкету учасника навчання можна за адресою: м.Красноград, вул. Історична, 94.