ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КРАСНОГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ !

До 30.06.2023р. АТ «Харківгаз» виконувало функцію Оператора ГРМ, забезпечуючи послугою розподілу природного газу споживачів Харківської області. 3 моменту початку військової агресії з боку рф співробітники працювали у вкрай важких та небезпечних умовах. Підприємство продовжувало забезпечувати газом населення, підприємства, заклади та установи, усуваючи наслідки обстрілів і відновлюючи послугу в домівках та на обʼєктах, які були розташовані на пошкоджених ділянках газопроводу.

Ми безмежно цілуємо споживачів, які через свою свідомість та попри непрості обставини продовжували сумлінно сплачувати за надану послугу розподілу газу. Частина таких споживачів сьогодні очікує на повернення сплачених наперед коштів, і АТ «Харківгаз» поступово зменшує цю заборгованість, в першу чергу перед населенням. Однак, втративши статус Оператора ГРМ, тарифні надходження у підприємства відсутні, що в значній мірі ускладнює розрахунки по кредитним зобовʼязанням.

Одночасно з цим інша частина споживачів системно нехтує необхідністю сплачувати за комунальні послуги, включаючи розрахунки за поставлений газ. На сьогодні побутові споживачі Красноградської громади, яка є максимально віддаленою від зони бойових дій та найменш постраждалою від вторгнення, за даними Красноградського відділення АТ «Харківгаз», мають сукупну заборгованість в розмірі майже 9 млн грн. за попередні періоди.

На адресу таких споживачів від АТ «Харківгаз» регулярно надходять відповідні квитанції та досудові попередження з максимально лояльними пропозиціями щодо реструктуризації. Це дає результат, але дедалі він стає все менш значним.

Враховуючи той факт, що надходження від боржників є основним джерелом, яке забезпечує фінансову можливість розрахунку з тими споживачами, яким АТ «Харківгаз» має повернути передплачені кошти, підприємство буде вимушено розпочати масштабну кампанію з претензійно-позовних заходів, спрямованих на примусове стягнення заборгованості. При цьому винна сторона буде змушена додатково компенсувати судовий збір у сумі 3028 грн. Результатом стане блокування в рамках виконавчих проваджень кількох тисяч карткових рахунків фізичних осіб
ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ ПРЕТЕНЗІЙНО-ПОЗИВНИХ ЗАХОДІВ ПРОСИМО СПЛАТИТИ ІСНУЮЧУ ЗАБОРГОВАНІСТЬ.
За розʼясненнями звертатися до центру обслуговування клієнтів за місцем
проживання.

Будьте свідомими та відповідальними!
Разом переможемо!