Вихованці дитячого будинку поїхали на відпочинок до Австрії

10 липня 2024 року вихованці дитячого будинку Скрипник Світлани Миколаївни та Скрипника Андрія Євгенійовича Красноградської міської територіальної громади на запрошення організації GLOBAL 2000 направились на відпочинок до Австрії.

Співорганізаторами літнього відпочинку для дітей з Харкова в м.Грац, який є столицею федерацьної землі Штирія стали організація “Lebenshilfe Steiermark” та компанія Mosaik GmbH, які забезпечили догляд, проживання та проведення заходів для дітей на території Австрії.

Старе місто Граца та замок Еггенберг з 1999 і 2010 років входять до Списку світової спадщини ЮНЕСКО, а у 2003 році Грац був Європейською столицею культури і вважається містом прав людини. Також, його околиці входять до південної частини відгалуження австрійських Альп і складаються в основному з гір та пагорбів, вкритих лісами.

Отже, сподіваємось на гарний відпочинок наших дітей з купою незабутніх вражень. Дякуємо велике організаторам за неймовірну можливість нашим дітям відпочити в такому чудовому місці Європи.

Транспортування дітей до потяга в м.Харків здійснилось за підтримки Красноградської міської ради.

Працюємо разом в найкращих інтересах дітей!