Начальник відділу Овчаренко Інна Миколаївна

Прийом громадян:

Понеділок – П’ятниця 8.00 – 15.00 год

(перерва 12.00 – 12.45 год)

Телефон: (05744)72534

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Красноградської міської ради — це, насамперед, комфорт та зручність, комплексний підхід до обслуговування, економія часу відвідувачів. В відділі працює 15 чоловік, з них 6 спеціалістів які працюють у старостинських округах та надають адмінпослуги у віддалених куточках громади.

У Центр надання адміністративних послуг Красноградської міської ради щодня звертаються десятки громадян для отримання послуг державної влади та місцевого самоврядування. Громадяни можуть отримати через Центр надання адміністративних послуг 221 адміністративних послуг.

За період роботи з 1 січня 2023 року по 31 жовтня 2023 року у ЦНАП опрацьовано 18818 звернень громадян щодо надання адміністративних послуг.

ЦНАП постійно працює над вдосконаленням своєї роботи, забезпечує комфортне перебування відвідувачів та високу якість обслуговування, розширює спектр послуг.

Відтак, з метою розвитку мережі надання адміністративних послуг у Красноградській міській територіальній громаді, забезпечення належного рівня сервісу обслуговування шляхом дотримання затверджених стандартів якості надання адміністративних послуг мешканцям у кожному старостинському окрузі здійснюється прийом громадян спеціалістами відділу ЦНАП. Таким чином отримання найзатребуваніших послуг доступне для мешканців віддалених куточків громади.

У приміщенні Центру раз на місяць з 08:00 до 12:00 представниками Красноградського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Пенсійного Фонду України проводиться прийом громадян.

З метою проведення опитування та отримання зворотного зв’язку щодо якості послуг в ЦНАП, відвідувачі мають можливість поділитися враженням від відвідування Центру за допомогою унікального QR-коду, який розміщений у ЦНАП.

У Центрі реалізуються принципи одержання громадянами широкого спектру інформації, отримання кваліфікованих консультацій, надання необхідної послуги в одному місці, ввічливе ставлення до кожної людини, розуміння проблем відвідувачів та прагнення максимально швидко знайти рішення для їх вирішення.

Крок за кроком ми намагаємося будувати сучасний ЦНАП, орієнтований на потреби громадян.

Рішення від 17 серпня 2022 року № 2721 “Про внесення змін до рішення Красноградської міської ради від 18.03.2021 року № 350-VIІІ «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красноградської міської ради» (зі змінами)”

Рішення від 27 липня 2023 року № 3666 “Про внесення змін до рішення Красноградської міської ради від 18.03.2021 року № 350-VIІІ «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красноградської міської ради»”